+43 1 278 85 85 Kammelweg 9, AT-1210 Wiedeń

Współpracownicy

Dyrektor Zarządzający,
Legal & Compliance

 

Dr. Eva-Viktoria Kwapil, M.A.

eva-viktoria.kwapil@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 09

Dyrektor Zarządzający,
Kluczowych Klientów

Ing. Gerhard Sandbichler

gerhard.sandbichler@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 17

Telefon komórkowy: +43 664 520 67 38

     

Consultant

Ing. Kurt Kwapil

kurt.kwapil@maxongroup.com

     

Zarządzanie Finansami

Donja Moerland

donja.moerland@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 25

     

Sprzedaż Techniki Napędowej

Wiedeń, Austria Dolna (13xx, 2xxx) Burgenland, Styria, Karyntia, Tyrol Wschodni i Słowenia

Ing. Reinhard Birett

reinhard.birett@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 15

Telefon komórkowy: +43 664 913 40 48

Sprzedaż Techniki Napędowej

Austria Dolna (3xxx, 4xxx), Austria Górna, Salzburg, Tyrol i Vorarlberg

Ing. Christian Eichner, MSc

christian.eichner@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 26

Telefon komórkowy: +43 664 520 67 35

Sprzedaż Techniki Napędowej
Czechy, Kody Pocztowe od 56 do 79 i Słowacja

Ing. Jiři Rýznar

jiri.ryznar@maxongroup.com

Telefon: +420 538 890 098

Telefon komórkowy: +420 603 275 120

     

Sprzedaż Techniki Napędowej
Czechy, Kody Pocztowe od 11 do 55

Ivo Zedek

ivo.zedek@maxongroup.com

Telefon: +420 541 217 467

Telefon komórkowy: +420 734 598 570

Sprzedaż Techniki Napędowej
Węgry

István Tempfli

istvan.tempfli@maxongroup.com

Telefon: +36 1 700 85 93

Telefon komórkowy: +36 70 392 10 19

     

Sprzedaż Techniki Napędowej Polska

Kody Pocztowe od 00-xxx do 19-xxx i od 60-xxx do 99-xxx

Piotr Augustynek

piotr.augustynek@maxongroup.com

Telefon: +48 326 304 156

Telefon komórkowy: +48 724 830 425

Sprzedaż Techniki Napędowej Polska

Kody Pocztowe od 20-xxx do 59-xxx

Wojciech Szewczyk

wojciech.szewczyk@maxongroup.com

Telefon: +48 326 304 870

Telefon komórkowy: +48 601 439 514

Wsparcie Sprzedaży

Ing. Michael Endl

michael.endl@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 23

Wsparcie Sprzedaży

Raffael Bischof

raffael.bischof@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 12

     

Wsparcie Sprzedaży

Mario Fuchs

mario.fuchs@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 18

Wsparcie Sprzedaży
Czechy i Slowacja

Mgr. Gabriela Lásková

gabriela.laskova@maxongroup.com

Telefon: +420 538 890 092

Rozwiązania Specjalne

Ing. Bernhard Wagner

bernhard.wagner@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 06

Obsługa Klienta i Realizacja Zamówień

Elisabeth Beran

elisabeth.beran@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 11

Obsługa Klienta i Realizacja Zamówień

Sandra Hicik

sandra.hicik@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 13

     

Obsługa Klienta i Realizacja Zamówień

Carina Monigel

carina.monigel@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 21

Marketing

Nicole Benes

nicole.benes@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 07

Marketing

Maria Niederbrucker

maria.niederbrucker@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 16

     

Zarządzanie jakościa

Ing. Astrid Schneiber

astrid.schneiber@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 10

Montaż i Naprawa

Dejan Čelenković

dejan.celenkovic@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 22

Logistyka

Thomas Gaiswinkler

thomas.gaiswinkler@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 28

Logistyka

Herbert Weber

herbert.weber@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 19

© Kwapil & Co GmbH 2020

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce ochrony danych.