+43 1 278 85 85 Kammelweg 9, AT-1210 Wiedeń

Zespół

Członek Zarządu                                   

Dr. Eva-Viktoria Kwapil, M.A.

eva-viktoria.kwapil@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 09

     

Członek Zarządu

inż. Gerhard Sandbichler

gerhard.sandbichler@maxongroup.com

Telefon: +43 720 56 83 17

Telefon komórkowy: +43 664 520 67 38

     

Dyrektor Sprzedaży Polska

Kody Pocztowe od 00-xxx do 19-xxx i od 60-xxx do 99-xxx

mgr. inż. Piotr Augustynek

piotr.augustynek@maxongroup.com

Telefon: +48 326 304 156

Telefon komórkowy: +48 724 830 425

     

Inżynier Sprzedaży Polska Południowa

Kody Pocztowe od 20-xxx do 59-xxx

mgr. inż. Wojciech Szewczyk

wojciech.szewczyk@maxongroup.com

Telefon: +48 326 304 870

Telefon komórkowy: +48 601 439 514

     

Specjalistka ds. wsparcia sprzedaży

inż. Monika Suchocka

monika.suchocka@maxongroup.com

Telefon: +48 618 800 831

     

Specjalistka ds. zarządzania zamówieniami / administracji

 

Agata Bartoszewska'
agata.bartoszewska@maxongroup.com
Telefon: +48 618 800 832

© Kwapil & Co GmbH 2021

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce ochrony danych.